Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski dwa lata temu zostali rodzicami. Na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko - córeczka Mia. Modelka i jej mąż nie ukrywają, że dziewczynka jest ich całym światem i często pojawia się w ich mediach społecznościowych. Fanki wprost piszą do Natalii Siwiec, że wchodzą na jej Instagram, aby pooglądać urocze zdjęcia Mii. Nie wszyscy jednak wiedzą, że mąż modelki ma również syna z poprzedniego małżeństwa, dla którego Siwiec jest macochą. Chłopak świetnie dogaduje się zarówno z Mariuszem Raduszewskim, jak i jego obecną żona, a nawet jeździ z nimi na wspólne wakacje. Podczas ostatniego Q&A na Instagramie, jeden z obserwatorów zapytał nastolatka, czy utrzymuje kontakt z matką. W odpowiedzi, Mateusz Raduszewski zamieścił ich wspólną fotografię.

Mateusz Raduszewski pokazał biologiczną mamę

Syn Mariusza Raduszewskiego gromadzi coraz liczniejsze grono obserwatorów na Instagramie. Fani chcą znać szczegóły z jego życia prywatnego, w związku z czym chłopak postanowił zorganizować na swoim Stories cykl "Pytania i Odpowiedzi". Jeden z obserwatorów zapytał go, czy utrzymuje kontakty z biologiczną matką:

"Ciężko byłoby nie, patrząc na to że z nią mieszkam" - odpowiedział Mateusz Raduszewski.

Przy okazji, pasierb Natalii Siwiec zamieścił fotografię z mamą oraz młodszą siostrą, Oliwką. Była żona Mariusza Raduszewskiego jest naprawdę piękną kobietą i nie można nie zauważyć, że urodą przypomina Natalię Siwiec.

Zobacz zdjęcia w naszej galerii --->