Mateusz Janusz z robienia salt uczynił swój znak rozpoznawczy. Influencer robi je przy każdej możliwej okazji, ale niestety - bez żadnego zabezpieczenia. I tak jak do tej pory salta wychodziły mu bezbłędnie i wywoływały zachwyt publiczności, podczas ostatniego występu Mateusza jego skok zakończył się bardzo niefortunnie. Podczas gali Hasztagi Roku, Fit Lover dał ponieść się emocjom i wykonał skok na scenie. Niestety stracił równowagę, spadł z podestu i wpadł prosto na kobietę siedzącą na publiczności. Chłopak od razu przestraszył się, czy nie zrobił jej krzywdy i parę minut spędził przy jej boku, pytając czy wszystko z nią w porządku. I chociaż na początku wydawało się, że zarówno Mateusz jak i kobieta wyszli ze zdarzenia bez szwanku, okazuje się, że influencer uszkodził fance kręgosłup...

Mateusz z Fit Lovers przeprasza za salto i płacze na Instagramie

Mateusza z Fit Lovers skrytykował na swoim Instagramie Daniel Kuczaj, do którego odezwał się mąż poszkodowanej kobiety. Jak się okazuje, kobieta ma uszkodzony dysk na odcinku szyjnym, a niedawno została mamą. Trener miał za złe influencerowi jego lekkomyślność i brak wyobraźni oraz to, że nawet nie zadzwonił do poszkodowanej, aby zapytać jak ta się czuje. Po krytyce Qczaja, Mateusz Janusz postanowił odnieść się do sytuacji na Instagram Stories. Podczas nagrywania wideo z tłumaczeniem sytuacji, nie mógł powstrzymać łez, aż w końcu przerwał nagrywanie i resztę historii opublikował wstawiając pisemne wypowiedzi. 

"Niby wszystko miało być okey. Jakby rozmawiałem z tą panią kilkukrotnie. Rozmawiałem z jej mężem i zapewniali mnie, że jest okey, że jest dobrze, że czuje się dobrze. Z tą świadomością - bo wiecie, że my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze, nie te negatywne - z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji. No ale sytuacja się trochę zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że stan tej pani może nie jest jednak taki, jak mógł się wcześniej wydawać... Jestem załamany tą sytuacją. Ja nie wiem, co ja mam zrobić. Żałuję tego z każdą sekundą! Nie chciałem, żeby to w taki sposób się skończyło. Nigdy w życiu na milion salt nie skończyło się ono tak źle, jak w tym momencie. No i żeby było jasne, ja biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało i..." - do tego momentu Mateusz z Fit Lovers był w stanie mówić. Resztę postanowił opisać.

Z kolejnych klatek Instagram Stories dowiadujemy się, że kobieta nosi kołnierz ortopedyczny, a we wtorek 11 czerwca ma otrzymać wyniki rentgena. Mateusz Janusz zapewnił, że jest gotów ponieść pełną odpowiedzialność oraz koszty leczenia kobiety, łącznie z rehabilitacją, fizjoterapią oraz wizytami u specjalistów. Pełne tłumaczenie influencera przeczytacie w naszej GALERII.

Wideo, na którym Mateusz z Fit Lovers robi niefortunne salto możecie obejrzeć poniżej: