Po dwóch tygodniach starć w "Dance Dance Dance" uczestnicy mają za sobą wielogodzinne codzienne treningi, naukę skomplikowanych układów, a przed sobą tylko pięć dni na zapamiętanie nowych choreografii. Taneczne show jest niezwykle wymagającym programem, a gwiazdy muszą podporządkować wszystko pod przygotowania do występów na scenie. Praca pod taką presją doskwiera już niektórym uczestnikom show, w tym Mateuszowi z Fit Lovers.

Kryzys Mateusza z Fit Lovers w "Dance Dance Dance"

- Jestem zestresowany, czuję się dziwnie ze sobą. Nie zatańczę tego układu. Nie ma takiej szansy... - wyznał podczas treningów partner Pameli z Fit Lovers, który w sobotnim odcinku zatańczy m.in. do utworu „They Don’t Care About Us” z repertuaru Michaela Jacksona. 

Problemy z choreografią miał też Olek Sikora: - Zrobiłem krok wstecz. Kompletnie nie pamiętam kolejności- mówił zdezorientowany. Ale nie tylko oni. Jak się okaże, ogromne emocje na treningach towarzyszyły Rafałowi Mroczkowi oraz Annie Karczmarczyk. Komu uda się pokonać stres i zmęczenie, a kto będzie musiał pożegnać się z programem?

Dowiemy się już w sobotę o 20:00 w TVP2.