Nowy chłopak Edyty Górniak po raz pierwszy skomentował związek z wokalistką. Mateusz Zalewski to 34-letni kierowca rajdowy, którego Górniak poznała w Łodzi, podczas leczenia kontuzji kolana. Z biegiem czasu, ich uczucie rozwijało się coraz bardziej, aż w końcu przerodziło się w coś więcej. Para wybrała się nawet na wspólny urlop do Tajlandii. Kim jest Mateusz Zalewski? 11 lat młodszy od artystki kierowca rajdowy, tak jak Edyta Górniak, uwielbia podróże i zwierzęta. Zalewski rozkochał w sobie artystkę do tego stopnia, że Górniak dla miłości postanowiła przenieść się z Los Angeles z powrotem do Polski. Przypomnijmy, że ostatnim poważnym i długotrwałym związkiem Edyty Górniak była relacja z prawnikiem Piotrem Schrammem.Czy w Zalewskim Górniak w końcu znalazła bratnią duszę?

Nowy chłopak Edyty Górniak komentuje ich związek

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są razem. Do tej pory jednak żadne z nich nie komentowało publicznie swojego związku. Do czasu, kiedy jeden z polskich tabloidów napisał, że Edyta Górniak wynajęła detektywa i kazała śledzić swojego partnera! Mateusz Zalewski postanowił odpowiedzieć na plotki na swoim Instagramie. Dodał zdjęcie w okularach, które zabawnie podpisał: 

"Założyłem okulary, bo z niedowierzaniem czytam, że moja Ukochana bawi się w Sherlocka Holmesa"

Mateusz Zalewski chyba nie jest przyzwyczajony do medialnego zainteresowania jego osobą, ale jeśli jego związek z Edytą Górniak przerodzi się w coś poważnego, to będzie musiał się do tego przyzwyczaić... Najważniejsze, że już widać, iż ma do sławy swojej partnerki sporo dystansu, a do plotek w mediach podchodzi z poczuciem humoru.

Kibicujecie im?

Zdjęcia Mateusza Zalewskiego zobaczycie w naszej GALERII --->