Mateusz Ziółko - kim jest? Swoją karierę rozwinął przede wszystkim dzięki zwycięstwu w programie „The Voice of Poland”. Mieliśmy jednak okazje docenić jego wokalny talent już kilka lat wcześniej. W 2012 roku Ziółko zaprezentował swoje umiejętności wokalne w programie „Must be the Music. Tylko muzyka”. Choć wraz z zespołem udało mu się dostać aż do etapu półfinałowego, to niestety na tym jego przygoda z programem się zakończyła. W międzyczasie gościnnie występował w show TVP „Jaka to melodia?”. Wcześniej Mateusz Ziółko spróbował swoich sił w „Mam talent!”. Ostatecznie dostał się do przesłuchań przed jurorami, ale do listy półfinalistów nie dotarł.

Mateusz Ziółko: kim jest?

W 2013 roku nastąpił przełom w jego karierze. Wziął udział w trzeciej edycji programu „The Voice of Poland” i niemal od samego początku podbił serca jurorów, kiedy to podczas Przesłuchań w Ciemno wykonał hit "When a man loves a woman". Nic więc dziwnego, że program przyniósł mu nie tylko zwycięstwo, ale zapewnił również dobry start w muzycznym świecie. Jesienią 2018 roku, Mateusz Ziółko będzie mógł spróbować swoich sił w kolejnym programie telewizyjnym - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Mateusz Ziółko: wiek

Mateusz Ziółko ma 32 lata - urodził się 20 czerwca 1986 w Zubrzycy Dolnej.

Mateusz Ziółko: żona, dzieci

Mateusz Ziółko wziął ślub 10 czerwca 2017 roku. Jego żoną została Marianna Sokołowska - pochodząca z Nowego Sącza modelka i piosenkarka. Mateusz Ziółko z żoną nie doczekali się jeszcze dzieci.

Mateusz Ziółko: Instagram

Mateusz Ziółko na Instagramie to: @mateuszziolko_official.

Zobacz ZDJĘCIA Mateusza Ziółko w galerii --->