Mateusz Ziółko rozwinął swoją karierę przede wszystkim dzięki zwycięstwu w programie „The Voice of Poland”. Mieliśmy jednak okazje docenić jego wokalny talent już kilka lat wcześniej. W 2012 roku Ziółko zaprezentował swoje umiejętności wokalne w programie „Must be the Music. Tylko muzyka”. Choć wraz z zespołem udało mu się dostać aż do etapu półfinałowego, to niestety na tym jego przygoda z programem się zakończyła. W międzyczasie gościnnie występował w show TVP „Jaka to melodia?”.

Wcześniej Mateusz Ziółko spróbował swoich sił w „Mam talent!”. Ostatecznie dostał się do przesłuchań przed jurorami, ale do listy półfinalistów nie dotarł. W 2013 roku nastąpił przełom w jego karierze. Wziął udział w trzeciej edycji programu „The Voice of Poland” i niemal od samego początku podbił serca jurorów. Nic więc dziwnego, że program przyniósł mu nie tylko zwycięstwo, ale zapewnił również dobry start w muzycznym świecie.

Ślub Mateusza Ziółko i Marianny Sokołowskiej

Dziś o Mateuszu Ziółko znów jest głośno, ale tym razem za sprawą ślubu. Finalista „The Voice of Poland 3” wziął ślub z ukochaną! Kim jest jego wybranka? Żoną Mateusza Ziółko jest Marianna Sokołowska. To piosenkarka i modelka, pochodząca z Nowego Sącza. W 2009 roku została Miss Polonią Ziemi Sądeckiej.

O swoim ślubie Mateusz Ziółko poinformował swoich fanów w sieci. Na Instagramie Mateusza Ziółko mamy okazję zobaczyć wyjątkowe zdjęcia z sali weselnej. Mateusz Ziółko i Marianna Sokołowska wzięli ślub 10 czerwca 2017 roku. W podróż poślubną wybrali się do Wiednia. Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądał ten dzień!