Drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich jest już na świecie. W środę w godzinach porannych jedna z najsłynniejszych polskich par powitała dziewczynkę, która otrzymała na imię Laura. O narodzinach drugiej córki Lewandowskich, podobnie jak trzy lata temu, dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych, gdzie sławny piłkarz opublikował swoje pierwsze zdjęcie z noworodkiem. O tym, jak przebiegał drugi poród Anny Lewandowskiej opowiedziała publicznie jej matka, Maria Stachurska.

Mama Anny Lewandowskiej o porodzie

- Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej. Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji - zdradziła Maria Stachurska w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Przypomnijmy, że pierwszy poród był dla Anny Lewandowskiej prawdziwą traumą. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że mało brakowało, a mógłby się on dla niej zakończyć tragicznie.

Sam poród był bardzo trudny. Moja mama była z nami cały czas na telefonie, czuła mnie bardzo mocno, wspierała mentalnie. To było dla mnie bardzo ważne - mówiła w 2018 roku.

W dzisiejszej rozmowie z mediami matka znanej trenerki fitness i bizneswoman zdradziła także, jak czuje się jej nowo narodzona wnuczka.

- Z tego co słyszałam, malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi - wyjawia.

Teściowa Roberta Lewandowskiego opowiedziała także o swoim proroczym śnie z ostatniej nocy.

- W nocy nie mogłam spać, a jak już usnęłam, śniło mi się, że noszę noworodka. Rano, gdy się obudziłam dostałam SMS-a, że Ania zaczęła rodzić. I czterdzieści minut później pojawiła się na świecie Laura - mówi w rozmowie z PAP Lifestyle.

Mama Anny Lewandowskiej o imieniu drugiej wnuczki

Maria Stachurska wyjawiła również, z jakiego powodu Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali się nazwać swoją drugą córkę imieniem Laura.

- Zarówno Ani, jak i Robertowi zawsze podobało się to imię. Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają - wyjaśnia.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska urodziła. Zobaczcie gratulacje od gwiazd!