Rodzina Chrissy Teigen i Johna Legenda przeżywa bardzo trudne chwile. Modelka podzieliła się w czwartek druzgocącą wiadomością o stracie dziecka. Żona popularnego amerykańskiego piosenkarza poroniła pomimo dwóch transfuzji krwi.

- Jesteśmy w szoku, w takim bólu, o którym tylko się słyszy. W bólu, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia - napisała 1 października na Instagramie.

34-latka wyznała, że choć do tej pory rozważali z mężem imiona dla swoich dzieci dopiero po porodzie, tym razem mieli już wybrane imię dla nienarodzonego syna.

Z jakiegoś powodu zaczęliśmy nazywać tego malucha Jack. Zawsze będzie dla nas Jackiem - dodała.

Matka Chrissy Teigen żegna się z nienarodzonym wnukiem

Chrissy Teiegen opatrzyła swój emocjonalny wpis serią czarną-białych zdjęć, ukazujących bolesny proces utraty dziecka. Materiałami ze szpitala postanowiła podzielić się także matka gwiazdy.

- Moje serce boli. Kocham cię tak bardzo mały Jacku - napisała na swoim profilu Vilailuck "Pepper" Teigen.

58-letnia teściowa Johna Legenda podzieliła się z internautami niezwykle poruszającym nagraniem oraz dwoma zdjęciami, na których można zobaczyć, jak żegna się w szpitalu ze swoim wnukiem. Znajdziecie je w naszej GALERII.

Prywatne zdjęcia Chrissy Teigen i jej bliskich wywołują mieszane reakcje wśród internautów. W amerykańskich mediach dużo się mówi też jednak o tym, że tak otwarte opowiadanie przez celebrytów o tragedii poronienia sprawia, że temat przestaje być tabu, a gwiazda w ten sposób symbolicznie jednoczy się z milionami osób, które były w podobnej sytuacji.

ZOBACZ: Chrissy Teigen straciła ciążę. Opublikowała wzruszający wpis na Instagramie