Matteo Brunetti pod koniec maja po raz kolejny wybrał się do swojego ukochanego Rzymu. Tym razem poleciał tam jednak po to, aby dla czytelników Gala.pl nagrać specjalny film, w którym oprowadza nas po swoich ulubionych rzymskich zakątkach. Matteo, jak na miłośnika kuchni przystało, w wideo tym zabiera nas do swoich ulubionych knajp: pokazuje, gdzie zjeść najlepsze pulpety, pizzę i lody w mieście. To jednak nie wszystko! Przystojny kucharz wybrał się bowiem także pod słynne, historyczne Koloseum. I dopiero przy nim zdradził nam, kogo zabrał ze sobą w tę sentymentalną podróż. Nie uwierzycie, kto towarzyszył mu tym razem w wyprawie do jego ukochanego Rzymu! O kogo może chodzić? Przekonajcie oglądając WIDEO, które Matteo Brunetti nagrał specjalnie dla Gala.pl:

Matteo Brunetti – kim jest?

Matteo Brunetti to finalista 6. edycji programu „Masterchef”. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało, często i chętnie sięga po makaron, ale jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Przystojnym młody i uzdolniony Matteo wielokrotnie dał temu dowód zaskakując jurorów i zaskarbiając sobie tym sympatię widzów popularnego programu. Finalnie znalazł się w najlepszej czwórce uczestników, a Australię opuszczał z tarczą, po ugotowaniu arcytrudnego dania autorstwa cenionego chefa  z Sydney – Guillaume Brahimi.

ZOBACZ: MATTEO BRUNETTI przystojny finalista 6. edycji Masterchef dziś znowu w TVN! W czym go zobaczycie? 

Matteo Brunetti jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Jego pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzi z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem. Młody Włoch skończył ekonomię w Rzymie, jest licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. W jego życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków, gra w gry komputerowe, a kiedyś oddawał się muzyce i grze na perkusji.

Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszy się ogromną popularnością wśród społeczności internetowej. Fani uwielbiają go za niesamowite poczucie humoru, wrodzony wdzięk i niezwykłą odmianę języka polskiego, którą się posługuje ;-)