Matteo Brunetti, Włoch polskiego pochodzenia, który skradł serca widzów 6. edycji MasterChefa, został właśnie ojcem! Kucharz przekazał fanom szczęśliwą nowinę na Instagramie. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać jak przybija "żółwia" z nowo narodzonym dzieckiem. Z opisu wynika, że Matteo Brunetti i jego partnerka Kaja, zostali rodzicami chłopca i postanowili, że ich syn będzie miał na imię Leone. Gratulujemy!

Matteo Brunetti został ojcem

"Tak trudno przez 9 miesięcy wyobrazić sobie jak powstaje mały człowiek. Ojcowie dobrze wiedza o czym mówię. Ale ten moment kiedy chwycił mnie i uścisnął zrozumiałem, że mam swojego człowieka, kompana, przyjaciela, mężczyznę.

Nie wiem naprawdę jaki będzie świat jak dorośniesz i która drogę wybierzesz dla siebie, ale wiedz ze każdy Twój wybór uszanuję i będę Cię wspierał przez wszystkie dni jakie będzie nam możliwe wspólnie przeżyć. Witaj na świecie mój synku, Leone!" - napisał na Instagramie Matteo Brunetti.

Matteo Brunetti to finalista 6. edycji programu „Masterchef”. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania rozwija od dziecięcych lat. Jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Matteo Brunetto skończył ekonomię w Rzymie, jest licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech. W jego życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszy się sporą popularnością wśród społeczności platformy Youtube.