Wiedzieliście, że Krzysztof Materna ma dorosłą córkę? Coraz częściej pojawia się z tatą na czerwonym dywanie. Dziewczyna towarzyszyła tacie także podczas premiery filmu „Zjednoczone Stany Miłości”. Dziś córka Krzysztofa Materny ma już 20 lat. I jest naprawdę piękna. Kim jest Matylda Materna?

Takiej urody może jej pozazdrościć niejedna modelka! Matylda Materna jest córką Krzysztofa Materny i Magdaleny Materny. Zawsze świetnie się prezentuje na czerwonym dywanie. Choć rzadko się na nim pojawia, fotografowie nie odrywają od niej wzroku. Po raz pierwszy zauważono ją na premierze „Ślubów panieńskich” w 2010 roku. Duże oczy, wydatne usta, lekko oliwkowa cera - Matylda robi wrażenie.

Głośno zrobiło się o niej znowu w 2013 roku, gdy u boku Krzysztofa Materny Matylda pozowała ubrana w błękitny kombinezon podczas rozdania nagród "Nike". Kilka dni później szum wokół jej osoby ucichł. Ostatnio widzieliśmy ją w lipcu ubiegłego roku na premierze filmu „Zjednoczone Stany Miłości”.

Wówczas media zwróciły uwagę na nietuzinkową urodę Matyldy Materny. Ze względu na duże niebieskie oczy i pełne usta niektórzy już mówią, że w show-biznesie pojawiła się polska Angelina Jolie. Matylda chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z mamą, Magdaleną Materną. Trzeba przyznać, że są niemal identyczne! Żona Krzysztofa Materny, Magdalena Materna, pracuje w instytucjach kultury i promuje sztukę polską za granicą. Jest pasjonatką Brazylii i kultur latynoamerykańskich. Wykładała m.in. na Uniwersytecie Warszawskim. Matylda pod względem urody z pewnością wdała się w mamę. Często można je spotkać razem w Warszawie, np. w kinie czy na wystawie.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda córka Krzysztofa Materny, Matylda Materna>>