Ze swoim mottem przewodnim – YOUR TIME IS NOW – Maurice Lacroix chce inspirować kobiety „Podążajcie za swoimi przekonaniami, bądźcie wierne swoim zasadom, bądźcie autentyczne i bądźcie kobiece. Zdobywajcie to, czego chcecie. Róbcie wrażenie” – przekonuje Manufaktura.

Tak, jak wrażenie robią najnowsze zegarki Maurice Lacroix dla kobiet. Zgrabne i kobiece – tak najkrócej można je opisać. Szwajcarska manufaktura na te święta proponuje dwie kolekcje: Fiabę - elegancką i klasyczną oraz Miros – linię o trochę większym sportowym zacięciu, bardziej casual. To, co łączy obie kolekcje to ich naturalność i delikatność oraz na pewno luksus. Wszystkie modele wykonane są z najlepszej stali oraz złota, posiadają  szafirowe szkła, szwajcarskie mechanizmy oraz zdobione są brylantami najwyższej jakości. 

Fiaba: Koperta zegarka jest łagodnie wyprofilowana, klasyczna i jednocześnie bardzo współczesna. Tarcza dostępna w czterech kolorach: czarnej, czekoladowej, srebrnej oraz perłowej  Na godzinie 12 i 6 znajdują się cyfry rzymskie dodatkowo reszta godzin oznaczona jest albo indeksami albo diamentami ( 58 TW VVS-VS brylantów, Ø 1.20 mm, 0.3944 ct). Kontrast miedzy centralna częścią tarczy a jej resztą daje wspaniały efekt trójwymiarowości. Bransoleta jest w pełni polerowana. Blask wysadzanych brylantów dodatkowo ją rozświetla (brylanty 10 TW VVS-VS, Ø 1.20 mm, 0.068 ct). Zegarki dostępne są też na pasku z krokodylej skóry w kolorze czarnym, białym lub brązowym.

Miros: Najnowsza, sportowa kolekcja Maurice Lacroix dla kobiet. Zaprezentowana w tym roku na targach w Bazylei. Zegarki klasyczne wykonane ze stali szlachetnej na bransoletach. Model dostępny w wersjach stalowej,  bicolor lub z diamentami (wersja z 9 diamentami na tarczy lub z 60 diamentami na kopercie zegarka).  Wygodne, bezpieczne zapięcie, szafirowe, odporne na zarysowania szkło oraz wodoszczelność do 100m pozwalają na bezpieczne uprawianie wszelkiego rodzaju sportów. Mechanizm kwarcowy. Średnica koperty: 32 mm.

Taki zegarek to idealny prezent dla każdej kobiety, bo chyba nie ma wśród nas takiej, która nie ucieszyłaby się z takiego upominku. A jeśli będzie to jeszcze wersja z brylantami.. cóż nie od dziś wiadomo, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety.

www.mauricelacroix.com