Doda znów jest na ustach wszystkich. Tym razem piosenkarka i producentka filmowa trafiła na czołówki serwisów internetowych za sprawą niezwykle intrygujących zdjęć, które zamieszcza w sieci niejaki Max Hodges. Dość szybko okazało się, że polska gwiazda i długowłosy Amerykanin znają się już od dłuższego czasu, co wywołało wśród internautów lawinę spekulacji odnośnie statusu ich relacji.

Doda i Max Hodges - co ich łączy?

Ani Doda, ani Max Hodges do tej pory nie zareagowali na pytania dziennikarzy i fanów o charakter swojej znajomości. Oboje nie chcą też na razie wypowiadać się na temat krążących po sieci zdjęć, które wskazują na to, że mogą łączyć ich dość zażyłe stosunki.

- Nie - rzuciła krótko Doda na zadane przez fankę na Instagramie pytanie o to, czy ma zamiar wypowiedzieć się w tej sprawie.

ZOBACZ: Doda na zdjęciach z amerykańskim aktorem. Mężczyzna sugeruje zaręczyny z wokalistką!

Kim jest Max Hodges?

Max Hodges urodził się 4 lutego 1981 roku w Santa Cruz. Popularność przyniosła mu praca w TMZ, czyli jednym z najpopularniejszych portali plotkarskich na świecie. Kalifornijczyk o urodzie typowego surfera szybko stał się najbardziej rozpoznawalną twarzą serwisu. W międzyczasie spełniał się także jako aktor dubbingowy, użyczając głosu pod jedną z postaci w wielokrotnie nagradzanym serialu animowanym dla dorosłych "Family Guy".

W 2013 roku postanowił po sześciu latach rzucić pracę w internetowym tabloidzie i skupić się na tym, co kocha najbardziej, czyli podróżowaniu. W kolejnych latach zwiedził m.in. Australię, Kubę i Meksyk.

W 2015 roku nowy kolega Dody wziął udział w popularnym programie randkowym "Millionaire Matchmaker". Co ciekawe, później przyznał się, że z dziewczyną, którą poznał w show, był jedynie dla zyskaniu rozgłosu.

Max Hodges wyznał w jednym z wywiadów, że dzięki mądrym inwestycjom i znajomości rynku papierów wartościowych, wiedzie obecnie całkiem dostatnie życie.

Myślicie, że znajomość z Dodą sprawi, że Amerykanin zapragnie powrócić do świata show-biznesu?

Zobacz zdjęcia Maxa Hodgesa w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Doda zdradza, kto jeszcze zagra w "Dziewczynach z Dubaju": "Jestem jego fanką od lat"