Maciej Zień wziął ślub ze swoim partnerem, Antoniem Texero, 5 maja 2015 roku. Mąż polskiego projektanta pochodzi z Brazylii. Zanim Zień publicznie ogłosił, że on i Antonio są parą, publikował na Facebooku swoje wymowne zdjęcia z Brazylijczykiem, można też było spotkać go z partnerem w warszawskich butikach i restauracjach. O tym, że Zień jest gejem, nie mówiło się dotychczas w mediach, więc jego coming out odbił się szerokim echem. Projektant najpierw zorganizował pokaz swojej kolekcji w kościele, podczas którego z głośnika rozbrzmiewał m.in. temat muzyczny z gejowskiego dramatu Brockback Mountain, a rok później oświadczył, że... bierze ślub z ukochanym! Niestety, wielka miłość Zienia i Antonia zakończyła się fiaskiem. Małżeństwo przetrwało mniej więcej dwa lata, po czym Maciej ogłosił, że rozwodzi się z mężem. Jak się okazuje, rozwód do dziś nie został sfinalizowany. Dlaczego? Sprawdź PONIŻEJ i dowiedz się, jakie Zień ma dziś relacje z mężem.

Mąż Macieja Zienia wciąż nosi jego nazwisko

Mąż Macieja Zienia, Antonio Zień, już dawno temu sugerował w mediach społecznościowych, że projektant go porzucił. Zień nie pozostawał mu dłużny, wyznając, że Antonio pojawił się u jego boku w chwili słabości i wykorzystał trudny moment w życiu projektanta dla własnych celów. Chodziło o problemy finansowe oraz nagłe zamknięcie flagowego butiku Zienia na ul. Mokotowskiej w Warszawie. Tuż po wybuchu tego skandalu, Maciej i Antonio wylecieli do Brazylii i zostali tam na dłużej. Niestety, okazało się, że czar prysł i panowie postanowili się rozstać.Co ciekawe, Antonio wciąż nosi nazwisko Zień. Posługuje się nim także w mediach społecznościowych. Dlaczego?

Minął rok, a on wciąż nie dał mi rozwodu. Wciąż jesteśmy małżeństwem, więc będę nosił nazwisko Zień. Kiedy w końcu ruszy d*** i da mi rozwód, wrócę do nazwiska Texero.

Antonio Zień zasugerował też, że Maciej, mimo że formalnie wciąż jest jego mężem, ma już nowego chłopaka. Mężczyzna podobno towarzyszył projektantowi na jego ostatnim pokazie w Poznaniu:

Wciąż czekam na przeprosiny - napisał Antonio na Facebooku. - Myślę o napisaniu PRAWDZIWEJ biografii dotyczącej lat 2015-2018. Oczekuję odpowiedzi! Ale on jest zbyt zajęty swoim nowym chłopakiem...

Taki komentarz Antonio Zień dodał pod linkiem do artykułu z serwisu Pudelek, w którym zacytowano dokładną wypowiedź Zienia o mężu z jego autobiografii. Książka ukazała się w zeszłym roku i dotyczyła głównie kryzysu w życiu prywatnym i w firmie projektanta. Czy mąż Zienia napisze własną biografię, w której rozliczy się z były ukochanym...?