Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się 30 sierpnia 2008 roku. Uchodzą za zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Jak się teraz okazało, mąż aktorki, jeszcze zanim ją poznał, był związany z inną, równie popularną gwiazdą. Patrycja Markowska, bo o niej mowa, pojawiła się z nim w jednym z programów telewizyjnych i przestawiła jako narzeczonego. Oto mało znana historia sprzed 18 lat!

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej i Patrycja Markowska byli parą

O tym związku prawdopodobnie nie mieliście pojęcia. Jak donosi "Super Express", mąż Małgorzaty Kożuchowskiej i córka Grzegorza Markowskiego na początku lat 2000. byli narzeczeństwem! W 2003 roku Bartłomiej Wróblewski jeszcze studiował, a Patrycja Markowska właśnie wydała pierwszą płytę i otrzymała za nią nominację do Fryderyka. I choć trudno doszukać się ich wspólnych zdjęć, Wróblewski i Markowska wystąpili razem w programie "Jak łyse konie", którego gwiazdą był Grzegorz Markowski. Piosenkarka określiła go tam mianem narzeczonego.

Według tabloidu obecny mąż Małgorzaty Kożuchowskiej nie lubił życia w blasku fleszy, dlatego relacja z wokalistką zakończyła się. Podobno w jej starszych utworach można doszukać się fragmentów o złamanym sercu, które pisane były właśnie po rozpadzie jej związku z Wróblewskim.

Niedługo później oboje byli już w nowych związkach i - co ciekawe - ich partnerami zostali aktorzy. W 2004 roku Bartłomiej Wróblewski poznał w drodze na pogrzeb Jana Pawła II Małgorzatę Kożuchowską, Patrycja Markowska związała się natomiast Jackiem Kopczyńskim. Kożuchowska i Wróblewski wychowują syna Jana, Markowska i Kopczyński - Filipa.

Ta historia, nawet dla prawdziwych fanów polskiego show-biznesu jest niemałym zaskoczeniem. Wiedzieliście, że mąż Małgorzaty Kożuchowskiej i Patrycja Markowska byli parą?

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy o ciąży po 40-stce: "Miałam 2% szans"