Historia związku Pink i jej męża to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Autorka hitu "Just Give Me a Reason" poznała zawodnika motocrossu Careya Harta już w 2001 roku. Od tamtego czasu ich relacja to ciąg wielu wzlotów i upadków. Rozstali się na krótko w 2003 roku, a już dwa lata później zaręczyli się w spektakularny sposób (podczas zawodów swojego ukochanego artystka wyciągnęła tabliczkę z napisem "Wyjdziesz za mnie? Mówię poważnie!").

ZOBACZ: Pink na Narodowym w Warszawie dała kosmiczny show. Koncert roku? [FOTO, WIDEO]

Kilka lat później w mediach znów zaczęło się robić coraz głośniej o kolejnym kryzysie w ich związku. Te doniesienia niestety potwierdziły się w lutym 2008 roku, gdy oficjalnie ogłosili swoją separację. Długo jednak nie potrafili żyć bez siebie - równo dwa lata później Pink potwierdziła, że wróciła do męża. Jeszcze w tym samym roku para ogłosiła też, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dziś Pink i Carey Hart są szczęśliwymi rodzicami dwojga pociech - dziewięcioletniej Willow i trzyletniego Jamesona.

ZOBACZ: Pink i jej trzyletni syn zachorowali na koronawirusa. "Mój test dał wynik pozytywny"

Pink wspiera męża po poważnej operacji

O tym, jak dobrze układa się obecnie w małżeństwie Pink można się było przekonać ostatnio na Instagramie. Wokalistka opublikowała w środę rozczulający post, w którym publicznie wsparła swojego męża podczas jego pobytu w szpitalu. 

Mój ukochany. Tak bardzo go kocham. Operacja udana. Niech teraz dochodzi do zdrowia - napisała gwiazda.

Były sportowiec nie pozostał jej dłużny.

- Operacja się powiodła! Wielkie podziękowania dla mojej niesamowitej żony i pielęgniarki, Pink. Ona jest moją skałą, gdy ja jestem połamany - napisał na swoim instagramowym profilu.

Carey Hart jako były zawodnik motocrossu miał za sobą wiele poważnych kontuzji. W końcu w trosce o komfort i pełną sprawność poddał się operacyjnemu leczeniu stożka rotatorów, czyli grupy czterech mięśni, odgrywających kluczową rolę w stabilizacji barku.

Zobacz zdjęcia męża Pink ze szpitala w GALERII.