MBrother nie żyje. Znany polski didżej i producent muzyki klubowej zmarł w poniedziałek, 15.01.2018 w wieku 37 lat. Dwa lata temu zdiagnozowano u niego nowotwór, chłoniaka śródpiersia. Przeszedł cztery chemioterapie i radioterapię, na czym zakończyły się możliwości leczenia w naszym kraju. Z tego powodu bliscy muzyka prowadzili internetową zbiórkę na niedostępne w Polsce leki. Niestety nie udało się zebrać kwoty na dalsze leczenie. MBrother zostawił żonę i syna. O śmierci muzyka napisali już w serwisach społecznościowych jego przyjaciele z branży muzycznej, m.in. Gosia Andrzejewicz i Liber, mąż Sylwii Grzeszczak.

- Dzisiaj po kilkuletniej walce z rakiem zmarł mój kolega, producent MBrother. Miał tylko 37 lat.. To jest straszne!!. Wyrazy współczucia dla żony, syna i rodziny. Mikołaj ... żegnaj....brak mi słów (*) - napisała Gosia Andrzejewicz na Facebooku.

ZOBACZ: DOLORES O'RIORDAN NIE ŻYJE Wokalistka Cranberries miała 46 lat

Kim był MBrother?

MBrother, czyli tak naprawdę Mikołaj Jaskółka, przyszedł na świat w 1981 roku. Pochodzący z Oświęcimia producent muzyczny swoją karierę na scenie dance rozpoczął w 2004 roku. To właśnie wtedy wydał jeden ze swoich największych klubowych hitów pt. "Trebles". Teledysk do tego utworu możecie obejrzeć w całości poniżej.