Mundial 2018Polska zaczęła od meczu z Senegalem, który niestety przegraliśmy 1:2. Drugie grupowe starcie „Biało-Czerownych” to mecz z Kolumbią, który zostanie rozegrany w już dziś wieczorem, w niedzielę 24 czerwca 2018 na stadionie Kazań Arena w Kazaniu. Dzisiaj drugi mecz, dziś o 17.00, rozegrają także pozostałe drużyny z grupy H, co oznacza, że Japonia spotka się na boisku z Senegalczykami. Po tych dwóch spotkaniach sytuacja w grupie H powinna się wyjaśnić. Czy wyjdziemy z grupy i zagramy w 1/8 finału Mundialu 2018? Czy kolejny mecz z Japonią będzie już tylko i wyłącznie formalnością? Odpowiedzi na te pytania poznamy już dziś. Tymczasem sprawdźcie, kto prawdopodobnie zgra w tym meczu oraz gdzie i o której go oglądać!

Mundial 2018: Polska – Kolumbia: Kto zagra?

ZOBACZ: Mecz Polska - Kolumbia WYNIK [NA ŻYWO]

Mundial 2018: W czwartek odbyła się kolejna mundialowa konferencja prasowa reprezentacji Polski. Wzięli w niej udział piłkarze: Jan Bendarek i Dawid Kownacki oraz asystent trenera Hubert Małowiejski. Asystent trenera podczas spotkania z dziennikarzami zapowiedział m.in., że będą zmiany w składzie na mecz z Kolumbią. Adam Nawałka wyciąga wnioski z porażki z Senegalem. Na mecz z Kolumbią zaplanował zmiany. Wiele wskazuje na to, że Polacy zagrają trójką obrońców. Coraz bliższy powrotu jest Kamil Glik. Selekcjoner może też zdecydować się na posadzenie na ławce Arkadiusza Milika i Jakuba Błaszczykowskiego. Przewidywany skład polskiej reprezentacji na mecz z Kolumbią wygląda następująco:

Szczęsny – Piszczek, Glik, Pazdan – Bereszyński, Góralski, Krychowiak, Rybus – Zieliński, Grosicki – Lewandowski

Mundial 2018: Polska – Kolumbia: Gdzie oglądać?

Darmowa transmisja na żywo z meczu Polska - Kolumbia w telewizji i Internecie tylko w Telewizji Polskiej. Mecz Polska - Kolumbia w TV pokażą dwie stacje:  TVP1 oraz TVP Sport. W sieci spotkanie Polska - Kolumbia online będziecie mogli oglądać zaś na stronie sport.tvp.pl.

Mecz zacznie się o godzinie 20.00. Przedmeczowe studio rozpocznie się natomiast 20 minut wcześniej na antenie TVP 1 i TVP Sport.

Mecz Polska - Kolumbia po wykupieniu specjalnego abonamentu, będzie można śledzić również na żywo w serwisach IPLA.tv i Player.pl.