Mecz Polska – Kolumbia trwa w Rosji na stadionie Kazań ArenaObie drużyny, które spotkały się w grupie eliminacyjnej H, mają za sobą już pierwsze mecze. Przypomnijmy, że podczas pierwszego spotkania, Polska przegrała z Senegalem 1:2, i dokładnie taki sam wynik odnotowała Kolumbia w meczu z Japonią. Wydaje się więc, że dzisiejsze szanse obu drużyn są wyrównane. Jaki będzie wynik meczu? Kto strzeli kluczowe gole? Kto wygra? Polska czy Kolumbia? Czy Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Kamil Grosicki, Kamil Glik, Słamowir Peszko, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i Michał Pazdan tym razem zachwycą formą? Relacjonujemy mecz Polska - Kolumbia PONIŻEJ.

Mecz Polska - Kolumbia: gdzie i o której oglądać?

Mecz Polska - Kolumbia jest transmitowany przez TVP Sport oraz TVP 1. Transmisja dostępna jest także na stronie sport.tvp.pl. Reprezentacja Polski gra na stadionie Kazań Arena w Kazaniu o godzinie 20.00 czasu polskiego. Kolejny, trzeci mecz Biało-Czerwoni zagrają z Japonią w czwartek, 28 czerwca. Zanim jednak się to stanie, cała Polska czeka na pozytywny wyniki starcia z Kolumbią! O tym, czy Polska wygrała, dowiemy się ostatecznie przed godziną 22:00.

Mecz Polska – Kolumbia: skład

Kto z Polski zostanie powołany na meczu z Kolumbia podczas drugiego meczu eliminacyjnego w ramach Mundialu 2018? To pytanie zadawali sobie wszyscy fani Biało-Czerwonych. Długo spekulowano na temat tego, kogo polski selekcjoner Adam Nawałka wystawi na mecz z Kolumbią. Na boisku nie zobaczymy Kamila Glika, którego bark nie odzyskał pełnej sprawności. Nawałka zdecydował się znacząco zmienić skład reprezentacji Polski i na boisku zobaczymy kilku zawodników, którzy nie pojawili się w spotkaniu z Senegalem. Początkowy skład polskiej reprezentacji na mecz z Kolumbią wygląda następująco:

Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Dawid Kownacki.

Mecz Polska – Kolumbia: wynik meczu:

Polska 0 - 3 Kolumbia

Polska po bardzo słabym występie w meczu z Kolumbią, straciła dziś szanse na wyjście z grupy na Mundialu 2018. Nasza reprezentacja trzeci mecz z Japonią, w czwartek 28 czerwca, rozegra już jedynie o honor...