Pełna dziewczęcego wdzięku, delikatna blondynka z ujmującym uśmiechem podbiła serca kinomanów na całym świecie. Jak wiele aktorek, karierę rozpoczęła od pracy modelki. Pierwsza ważniejsza rola to kreacja w serialu "As the World Turns". Dużą popularność przyniosła jej rola w filmie " Kiedy Harry poznał Sally", od tamtego czasu wyspecjalizowała się w graniu w komediach romantycznych. Jej komediowe role sympatycznych, nieco zwariowanych i wiecznie uśmiechniętych dziewcząt zyskały jej uwielbienie całej rzeszy fanów. Ryan nie stroni też od ról dramatycznych - dowodem są zwłaszcza dwie kreacje, jakie stworzyła w "Kiedy mężczyzna kocha kobietę"(1994) Louisa Mandoki, gdzie grała alkoholiczkę oraz w "Szalonej odwadze"(1996) Edwarda Zwicka.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MEG RYAN Chuda niekoniecznie znaczy piękna

Od lat wiadomo jednak, że Meg Ryan narzeka na brak ról. W Hollywood krążą legendy o tym, że Tom Hanks przestał odbierać telefony od aktorki, która błagała go za każdym razem, aby zaprosił ją na casting do jednego z filmów, które produkuje.

Brak nowych ról sprawił, że aktorka od lat nadużywa medycyny estetycznej. Botoks w twarzy, kwas hialuronowy w ustach i liczne liftingi spowodowały to, że Meg Ryan zmieniła się nie do poznania! Jej najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że po filigranowej blondynce z wyjątkowo pięknymi rysami twarzy nie pozostało już niemal nic. Na fotografiach trudno ją poznać.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: NAJBARDZIEJ NIESZCZĘŚLIWE KOBIETY FABRYKI SNÓW Czy życie na wzgórzach Hollywood jest bajką?

Nie brakuje komentarzy, że gwiazda jest chodzącą przestrogą dla wszystkich, którzy uważają, że korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej zapewnia w każdym przypadku wspaniały i atrakcyjny wygląd.