To już oficjalne: Megan Fox i Brian Austin Green rozstali się. 34-letnia gwiazda filmów "Transformers" i starszy od niej o 13 lat odtwórca roli Davida w kultowym serialu "Beverly Hills, 90210" zdecydowali się zakończyć swój związek po niemal 10 latach, dość burzliwego, małżeństwa. Aktor po raz pierwszy opowiedział publicznie o rozstaniu z matką trojga swoich dzieci w opublikowanym w poniedziałek odcinku swojego podcastu. Ujawnił, że kolejny poważny kryzys w ich relacji pojawił się już pod koniec ubiegłego roku, gdy Megan wróciła z zagranicy, gdzie przebywała na planie swojego nadchodzącego filmu "Midnight in the Switchgrass".

Brian Austin Green o rozstaniu z Megan Fox

Brian Austin Green wyznał, że dał wtedy żonie kilka tygodni na powrót do normalności, aż w końcu zdecydował się przeprowadzić z nią poważną rozmowę na temat przyszłości ich małżeństwa. Fox miała mu powiedzieć, że w czasie zagranicznego wyjazdu czuła się o wiele lepiej sama ze sobą i chciałaby tego spróbować.

- Byłem w szoku i było mi smutno z tego powodu, ale nie mogłem się na nią złościć, bo przecież ona nie prosiła się o to, by tak się poczuć. To nie była jej decyzja, ona po prostu tak się szczerze czuła. Rozmawialiśmy o tym jeszcze trochę i ona powiedziała, żebyśmy się rozstali na jakiś czas... i to zrobiliśmy - wyznał gwiazdor.

Przy okazji podkreślił, że nadal pozostają w dobrych relacjach i darzą siebie miłością i szacunkiem.

Mieliśmy wspaniały związek. Zawsze będę ją kochał i wiem, że ona mnie też - dodał.

Brian Austin Green o relacji Megan Fox z Machine Gun Kellym

Co ciekawe, Green nie przemilczał też wykonanych przez paparazzi zdjęć swojej żony z popularnym raperem Machine Gun Kellym, które w ubiegłym tygodniu obiegły internet.

Nigdy go nie poznałem, ale rozmawialiśmy z Megan o nim. Na ten moment są przyjaciółmi. I z tego, co ona o nim mówiła, to jest to naprawdę miły i szczery facet. Ufam jej ocenie. Zawsze była w tym dobra - powiedział.

Zaprzeczył, że powodem jego rozstania z Megan była zdrada.

Nie chcę, żeby ludzie traktowali ich jak złoczyńców czy stawiali mnie teraz w roli ofiary - wyjaśnił.

Czy to już faktycznie koniec małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena? Sam aktor nie ma co do tego pewności.

- Kto wie, czy to koniec naszej wspólnej podróży. Nasz drogi rozeszły się. Mogą się jeszcze zejść. Mogą się też nie zejść. Nie wiemy. Ja nie wiem. Nie chcę tworzyć żadnych przewidywań na ten temat, bo nie mam pojęcia - stwierdził.

Myślisz, że Megan Fox i Brian Austin Green jeszcze do siebie wrócą?

ZOBACZ TEŻ: Hailey Bieber pokazała, jak walczy z trądzikiem Justina. Te 4 kosmetyki znacznie polepszyły wygląd jego cery!