Megan Fox i Machine Gun Kelly są razem! Zakochanych przyłapano ostatnio na trzymaniu się za rękę i pocałunkach, kiedy wychodzili z jednego z barów w Los Angeles. Zdjęcia opublikował "Daily Mail", tym samym potwierdzając plotki o romansie 34-letniej aktorki i młodszego od niej o 4 lata muzyka. Pierwsze informacje o ich związku trafiły do mediów, kiedy Megan Fox pojawiła się w teledysku MGK do piosenki "Bloody Valentine" i zagrała w nim jego dziewczynę. Chwilę wcześniej wokalistka postanowiła rozstać się z mężem po 10 latach małżeństwa.

Megan Fox i Machine Gun Kelly są razem

Megan Fox i Brian Austin Green wzięli ślub w 2010 roku i doczekali się trójki dzieci. Pierwsze poważne problemy w ich związku zaczęły się pod koniec ubiegłego roku, kiedy aktorka wyjechała kręcić film "Midnight in the Switchgrass", w którym miał zagrać też Machine Gun Kelly. Po powrocie miała poprosić męża o "więcej przestrzeni": - Powiedziała: „Kiedy wyjechałam i miałam czas dla siebie zdałam sobie sprawę, że czuję się bardziej sobą. Podobało mi się i myślę, że chciałabym spróbować mieć więcej przestrzeni". Byłem w szoku, ale nie mogłem być na nią zły za to, co czuje. Rozmawialiśmy o tym trochę więcej i zdecydowaliśmy się na separację - wyznał Brian Austin Green w swoim podcaście. 

Mąż Megan Fox nie może pogodzić się z rozstaniem

Mąż Megan Fox dodał również, że przyczyną ich rozstania nie była niewierność, a związek aktorki z muzykiem zaczął się po tym, jak małżeństwo zdecydowało się na separację. Wiele wskazuje jednak na to, że Green nie może pogodzić się z rozstaniem i na razie nie zamierza składać pozwu rozwodowego. - Chce dać Megan trochę przestrzeni i ma nadzieję, że odnajdą drogę do siebie. Ciężko było mu zobaczyć ją z nowym partnerem, ale stara się o tym nie myśleć i zając swój czas swoimi dziećmi i przyjaciółmi - donosi źródło E! News.

Myślicie, że jest szansa, aby Megan Fox i Brian Austin Green jeszcze do siebie wrócili?