Gdy po raz pierwszy do mediów trafiła informacja o rozstaniu Megan Fox i gwiazdora serialu "Beverly Hills 90210", zaczęto spekulować od jak dawna nie układało się w związku pary. W 2019 roku Fox wycofała papiery rozwodowe najwyraźniej w nadziei, że jej i Brianowi Austin Greenowi uda się uratować rodzinę, jednak dziś już wiadomo, że byli kochankowie nie są razem, a u boku pięknej aktorki widuje się rapera młodego pokolenia, Machine Gun Kelly'ego.

Megan Fox krytykuje publicznie Briana Austin Greena

Trójka dzieci pary pozostaje pod dzieloną opieką obojga rodziców, o czym poinformowała sama Megan. Jednak pozornie ugodowa sytuacja generuje konflikty, o czym świadczy ostatnia publikacja aktora w social mediach. Brian pokazał na Instagramie zdjęcie z synem, Journeyem, co nie spodobało się mamie chłopca:

Dlaczego Journey musi być na tym zdjęciu? Nietrudno je wykadrować. Mogłeś też wybrać zdjęcie, na którym nie ma dzieci - napisała Megan pod fotografią. (...) Wiem, że kochasz swoje dzieci, ale nie rozumiem, dlaczego nie możesz przestać używać ich wizerunków na Instagramie. Wygląda to tak, że ja jestem nieobecną matką, a ty jesteś wieczne oddanym ojcem roku.

Ostatecznie Brian wyciął synka ze zdjęcia, a do dyskusji włączyła się była partnerka gwiazdora, która również ma z nim dziecko. Vanessa Marcil wsparła Fox komentarzem:

Jestem z tobą, siostro. Jak już mówiłam, prawda zawsze wychodzi na jaw - czytamy w enigmatycznym poście matki najstarszego syna Greena.

Brian nie odpisał na żaden z komentarzy.