Megan Fox i Brian Austin Green są razem od 2010 roku. Para uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w show-biznesie. Przypomnijmy - Megan Fox znana jest z filmów "Transformers" oraz "Wojownicze Żółwie Ninja". Z kolei Briana na pewno pamiętacie z kultowego serialu "Beverly Hills 90210".  Fox i Green właśnie po raz trzeci zostali rodzicami!

Swoją pierwszą ciążę Megan Fox starała się ukrywać jak najdłużej. W 2012 roku na świat przyszedł chłopiec - Noah. Utrzymywanie błogosławionego stanu w tajemnicy chyba się nie sprawdziło, bo gdy aktorka po raz drugi zaszła w ciążę, wraz z mężem Brianem Austinem Greenem szybko przyznali, że ponownie zostaną rodzicami.

Zobacz: MEGAN FOX urodziła!

W 2013 roku na świat przyszedł kolejny synek pary, Bodhi Ranson Green. A dziś okazało się, że Megan Fox po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła kolejnego synka. Rodzice wybrali dla niego imię Journey River Green. Jak podaje portal E!News, trzecie dziecko pary przyszło na świat 4 sierpnia, ale dopiero dziś informacja o porodzie dotarła do mediów. Dlaczego?

Para podobno chciała mieć kilka dni tylko dla siebie i w spokoju cieszyć się narodzinami syna. W ubiegłym roku Daily Mail poinformował, żeMegan Fox i Brian Austin Green przechodzą kryzys i para zrobiła sobie przerwę, by dać sobie trochę czasu na przemyślenie wszystkiego.Na szczęście, jak widać, miłość zwyciężyła.

Zobacz: MEGAN FOX I BRIAN AUSTIN GREEN rozstali się!

Seksowna aktorka i starszy od niej o 13 lat gwiazdor serialu Beverly Hills 90210 są razem od ponad dekady, w tym od pięciu lat tworzą związek małżeński. Wygląda na to, że parę uratowała łączącą ich więź i dziś wspólnie cieszą się narodzinami kolejnego dziecka. Czy to ostatnia ciąża Fox? Zobaczymy!

ZOBACZ TAKŻE: Megan Fox kończy 30 lat. Zobaczcie najseksowniejsze zdjęcia gwiazdy