Meghan i Harry dystansują się od rodziny królewskiej. Para zdecydowała, że rezygnuje z bycia pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej i swój czas podzieli między Wielką Brytanię a Kanadę. Wszystko to brzmi łatwo w teorii, ale jak rzeczywiście będzie wyglądało teraz ich "nowe" życie? Chociaż książę Harry nadal załatwia formalności w UK, Meghan Markle postanowiła nie tracić czasu i wyleciała już do Kanady. Księżna Sussex przebywa obecnie w Vancouver, gdzie skupia się na macierzyńskich obowiązkach, w których pomaga jej matka, Doria oraz zaufana niania.

Jak wygląda teraz życie Meghan i Harry'ego?

Jak twierdzi źródło E! News, ze względu na zimną i deszczową pogodę, Meghan większość czasu spędza w domu. Posiadłość opuszcza najczęściej popołudniami, a po Kanadzie porusza się range roverem w towarzystwie ochrony, która jeździ za nią osobnym autem. Być może z domu negocjuje kolejne kontrakty z globalnymi markami, które mogłyby stać się jej nowym źródłem dochodu. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Meghan podpisała już umowę z Disneyem, ale w kolejce do księżnej ustawiają się kolejne koncerny. 

ZOBACZ TEŻ: KRÓLOWA ELŻBIETA II wydała oświadczenie w sprawie Meghan i Harry'ego!

Meghan i Harry zostaną influencerami?

Według ekspertki od marketingu, Stacy Jones, przez ostatnie dwa miesiące para książęca została wspomniana w mediach społecznościowych ponad 90 tys. razy, a ich wartość medialna wynosi obecnie ponad 15 mld dolarów. W show-biznesie jest naprawdę niewiele par, które mogą pochwalić się podobną wartością. Do tego wąskiego grona zaliczają się Barack i Michelle Obama, George i Amal Clooney, Beyoncé i Jay Z, czy Bill i Melinda Gates.

- Marka Meghan i Harry'ego będzie warta setki milionów, jeśli nie miliardy dolarów (...) Ich decyzja o niezależności finansowej otworzy wiele drzwi, umożliwiając im wydawanie książek, współpracę z organizacjami charytatywnymi, produkowanie filmów dokumentalnych, czy zostanie mówcą motywacyjnym. Będą mieli też okazję stać się twarzami prestiżowych marek - twierdzi Jones.

W grudniu 2019 roku książęca para otrzymała swój własny znak towarowy, który daje im kontrolę nad markową odzieżą i akcesoriami, kampaniami promocyjnymi, zbiórkami pieniędzy na cele charytatywne oraz książkami, podręcznikami, czasopismami czy pocztówkami. Eksperci przewidują, że Meghan i Harry zaczną też pokazywać większą część swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych, gdyż takie działania mogą dać im niewiarygodne możliwości finansowe.

Książę Harry będzie pracował w fast foodzie?

Znane marki interesują się nie tylko współpracą z Meghan, ale również Harrym. Książę, zaledwie dzień po ogłoszeniu odejścia od monarchii, otrzymał zabawną propozycję od popularnej sieci fast foodów. Burger King na swoim Twitterze opublikowała post, w którym zachęcał księcia do dołączenia do innej "rodziny królewskiej".

Myślicie, że książę Harry rozważy tę propozycję?