Meghan Marklei książę Harry opuścili rodzinę królewską i postanowili rozpocząć nowe życie za oceanem, w Kanadzie. Para już od kilku tygodni przebywa w Ameryce Północnej, z dala od brytyjskich tabloidów. Po tym, jak Sussexowie ogłosili swoją decyzję całemu światu, królowa Elżbieta II odebrała swojemu wnukowi i jego żonie książęce tytuły oraz prawo do reprezentowania całej rodziny królewskiej. Teraz, coraz więcej osób zadaje sobie pytanie, kto zastąpi i przejmie obowiązki Meghan i Harry’ego. Jak donoszą media na Wyspach, brytyjska monarchini bierze pod uwagę swoje wnuczki, córki księcia Andrzeja, księżniczki Beatrycze i Eugenię. Medialne doniesienia potwierdza jeden z historyków, pracujący przy produkcji "The Crown", opowiadającej historię rodziny Windsorów.

Beatrycze i Eugenia zastąpią Meghan i Harry’ego?

W rozmowie z "Daily Mail", Robert Lacey, który pracował na planie wielokrotnie nagradzanej produkcji Netflixa – "The Crown", zdradził, że obowiązki odchodzących z rodziny królewskiej, Meghan i Harry’ego powinny przejąć księżniczki Beatrycze i Eugenia.

Jeśli dwie osoby wyjdą z rodziny królewskiej, dwie osoby muszą wejść. A będą to Beatrice i Eugenia - uważa Robert Lacey.

Do tej pory księżniczki Yorku zawsze bywały w cieniu swoich starszych kuzynów – Williama i Harry’ego. Niewiele osób wie, że córki księcia Andrzeja aktywnie działają w imieniu swojej babci, Elżbiety II, która według mediów widzi wnuczki w nowej roli. Zarówno Beatrycze, jak i Eugenia chętnie angażują się w działalność charytatywną. Zdaniem brytyjskiej prasy, córkom księcia Andrzeja w nowych obowiązkach pomóc miałaby ulubienica królowej Elżbiety II, hrabina Wesseksu Zofia, która jest żoną syna monarchini, księcia Edwarda.  

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Beatrycze zaręczyła się z multimilionerem. Kim jest Edoardo Mapelli Mozzi?

Zdjęcia Beatrycze i Eugenii znajdziecie w naszej GALERII