Dawno niewidziana Meghan Markle postanowiła wesprzeć młode kobiety i wygłosiła inspirującą przemowę w ramach szczytu Girl Up. To jedno z pierwszych wystąpień żony księcia Harry'ego, odkąd para zrezygnowała z pełnienia książęcych obowiązków w marcu tego roku i przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Meghan Markle w przemówieniu online zwróciła się do "kobiet na całym świecie, które są gotowe zmienić świat".

Meghan Markle w inspirującym apelu do młodych kobiet

- W zeszłym miesiącu miałam okazję rozmawiać z klasą 2020 w liceum dla dziewcząt, do którego uczęszczałam. Powiedziałam im, że nie powinny postrzegać ukończenia szkoły jako końca, ale raczej początku. To początek podróży, w której mogą wykorzystać swoją pracę, dzielić się wartościami i umiejętnościami w celu odbudowania otaczającego ich świata - zaczęła Meghan Markle.

Żona księcia Harry'ego pochwaliła młode kobiety za zmiany, które już wprowadzają, i zachęciła je do dalszych działań.

- Ci na korytarzach i w miejscach władzy - od prawodawców i światowych liderów po kierownictwo - wszyscy ci ludzie, zależą od ciebie bardziej niż ty kiedykolwiek będziesz zależeć od nich. I oni o tym wiedzą. Wiedzą, że wszyscy młodzi nadają ton sprawiedliwości. Ludzkość desperacko was potrzebuje. Aby rozpocząć debatę ws. sprawiedliwości rasowej, płci, zmian klimatu, zdrowia psychicznego i wielu innych tematów.

Meghan dodała również, że głos młodego pokolenia "jeszcze nigdy nie był tak pilnie potrzebny".- Wiara w prawdziwą równość nie wystarczy - potrzeba czegoś więcej niż wiary, musimy nad równością pracować każdego dnia, nawet gdy jest to trudne i nawet jeśli ​​inni czują się z tym nieswojo. Musimy mówić za siebie i musimy stawać za innymi, którzy walczą o bycie wysłuchanym.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN I HARRY odchodzą z rodziny królewskiej! Wydali oświadczenie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Girl Up (@girlupcampaign) Lip 14, 2020 o 10:05 PDT