Meghan Markle przyszła kibicować na żywo swojej przyjaciółce, Serenie Williams, podczas wielkiego finału Wimbledonu. Tym razem jednak księżna Sussex nie zasiadła w VIP-owskiej loży sama. Towarzyszyła jej księżna Kate oraz jej młodsza siostra, Pippa Middleton. Gdy tylko wspólne zdjęcia Meghan i Kate z meczu Serena Williams - Simona Halep trafiły do sieci, fani brytyjskiej rodziny królewskiej zwrócili uwagę na mowę ciała księżnych.

Wygląda na to, że po napiętych stosunkach między żonami księcia Harry'ego i księcia Williama, o których swego czasu było bardzo głośno w mediach, nie ma już praktycznie śladu. Przynajmniej takie sprawiały wrażenie. Szwagierki nie tylko usiadły blisko siebie, ale także dużo ze sobą rozmawiały przez cały mecz, a z ich ust nie schodziły uśmiechy.

Meghan i Kate na finale Wimbledonu 2019

Radosną atmosferę na królewskiej trybunie niestety nieco pogorszył wynik samego meczu. Obecność sławnej przyjaciółki tym razem niestety nie była w stanie w żaden sposób pomóc Amerykance. Rumunka Simona Halep zmiażdżyła Serenę Williams w finale Wimbledonu 6:2, 6:2. Zajęło jej to jedynie 57 minut.

Zobacz zdjęcia Meghan i Kate z finału Wimbledonu 2019 w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan Markle i Kate MIddleton z dziećmi na meczu polo. Urocze ZDJĘCIA