Meghan Markle z dwumiesięcznym Archiem oraz Kate Middleton z księciem Louisem, księżniczką Charlotte i księciem Georgem, pojawiły się na meczu polo, aby kibicować swoim mężom. Książę Harry i książę William rywalizowali podczas Power Royal Charity Polo Day w Billingbear Polo Club w Wokingham w Anglii. To nie pierwszy raz, kiedy dzieci Kate i Williama były obecne na meczu polo, gdyż regularnie towarzyszą rodzicom podczas charytatywnych rozgrywek. Z kolei na wydarzeniu zadebiutował syn Meghan i Harry'ego, który w ubiegły weekend został ochrzczony.

Meghan i Kate z dziećmi na meczu polo

Meghan Markle w oliwkowej sukni i ciemnych okularach cały czas opiekowała się małym Archiem, dbając o to aby synkowi niczego nie brakowało. Kate Middleton miała na sobie czerwoną sukienkę maxi z krótkim rękawem oraz espadryle. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej dopatrzyli się na fotografiach księżnej Cambridge bawiącej się z dziećmi oraz robiącej głupie miny. Nieczęsto zdarza się zobaczyć Middleton w takiej wersji - księżna zazwyczaj stara się zachować powagę i nie pozwala sobie na rozluźnienie.

Dzieci Kate i Williama też miały sporo frajdy z rodzinnego wyjścia, a fotografie księcia Louisa to zdecydowanie najsłodsze co dziś zobaczycie!

Zobacz zdjęcia rodziny królewskiej na meczu polo w galerii --->