Książę Harry i Meghan Markle podpisali nowy kontrakt i to nie z byle kim, bo platformą streamingową Netflix. Jak donosi "E! News", para zdecydowała się na wieloletnią umowę, w ramach której będzie produkować filmy i seriale, a także dokumenty oraz programy dla dzieci. - Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które edukują, ale także dają nadzieję. Jako że zostaliśmy rodzicami, ważne jest dla nas tworzenie inspirujących programów rodzinnych - napisała para w oświadczeniu.

Książę Harry i Meghan Markle nawiązali współpracę z Netflixem

Harry i Meghan chcą dzięki dużym zasięgom Netflixa mieć możliwość popularyzacji treści motywujących do działań społecznych. Według mediów, kilka projektów jest już w fazie rozwoju, w tym innowacyjny serial dokumentalny o tematyce przyrodniczej oraz serial animowany poświęcony inspirującym kobietom. W zeszłym miesiącu książę Harry nawiązał współpracę z Netflix przy nowym dokumencie zatytułowanym "Rising Phoenix". Specjalny projekt opowiada o igrzyskach paraolimpijskich i sportowcach, którzy w nich rywalizują.

Dla osób, które zastanawiają się, czy kontrakt z Netflixem oznacza powrót Meghan Markle na mały ekran, mamy złą wiadomość. Żona księcia Harry'ego nie planuje powrotu do aktorstwa. 

Przypomnijmy, że para książęca w czerwcu podpisała również kontrakt z Agencją Harry'ego Walkera. Meghan i Harry będą angażować się w dyskusje i dawać przemówienia na spotkaniach z korporacjami i organizacjami, mówiąc głośno o sprawiedliwości rasowej, równości płci, problemach środowiskowych i zdrowiu psychicznym