Meghan Markle urodziła syna 6 maja tego roku. Chrzest małego księcia odbył się dokładnie miesiąc później. Syn Meghan i Harry'ego dostał na imię Archie Harrison. Od tego dnia księżna i książę Sussex nie pokazali się z dzieckiem publicznie. W połowie lipca paparazzi udało się jedynie sfotografować z daleka Meghan z synem podczas meczu polo. Nie były to jednak zdjęcia dobrej jakości, a więc nie można było stwierdzić, do kogo chłopiec jest podobny. Oczywiście Brytyjczycy niecierpliwie czekają na moment, kiedy Markle zacznie publicznie pokazywać się z synem. Wiadomo jednak, że Markle bardzo ceni sobie prywatność i raczej stroni od mediów, więc może to nie nastąpić szybko. Jednak amerykański portal People.com dotarł do informatora, który przekazał, jak wygląda książę Archie. Sprawdź PONIŻEJ, co już wiadomo!

Książę Archie jest rudy

Książę Archie ma dopiero 3 miesiące i, jak twierdzi informator serwisu People, jest bardzo pogodnym dzieckiem, które nie sprawia rodzicom wielu kłopotów. Okazuje się, że włosy książę odziedziczył po swoim tacie.

"Na głowie Archiego pojawiły się pierwsze mięciutkie jak puch rude włosy - zachwyca się informator. - Jest naprawdę uroczy!"

Książę Harry jest bardzo przystojnym mężczyzną, więc jeśli Archie już jest do niego podobny, to rośnie nam kolejny przystojny arystokrata! Wiadomo jednak, że wygląd niemowląt zmienia się dynamicznie z tygodnia na tydzień, a więc tak naprawdę ciężko jest już teraz stwierdzić, do kogo Archie będzie ostatecznie podobny.

ZOBACZ TEŻ: Chrzest syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego [ZDJĘCIA]