Meghan Markle i książę Harry chcą adoptować dziecko? Zachodnie media donoszą, że książęca para poważnie rozważa taką opcję. Od dawna było wiadomo, że Archie Harrison nie będzie jedynym dzieckiem Meghan i Harry'ego - oboje zgodnie przyznawali, że marzy im się duża rodzina. Jeżeli jednak naprawdę zdecydują się na adopcję, muszą liczyć się zarówno ze sprzeciwem dworu, jak i biologicznych rodziców oraz krewnych dziecka. Źródło bliskie rodzinie królewskiej twierdzi, że Meghan i Harry są gotowi podjąć takie ryzyko. Byłaby to pierwsza adopcja w historii brytyjskiej monarchii. 

Książę Harry i Meghan Markle adoptują dziecko?

Meghan i Harry chcą zdecydować się na adopcję najszybciej, jak to możliwe. Jak donosi National Enquirer, nic nie zostało jeszcze oficjalnie postanowione, ale para rozważa adopcję dziecka z sierocińca, który odwiedziła podczas podróży poślubnej w Botswanie.

„Zarówno Harry, jak i Meghan byli głęboko poruszeni, kiedy odwiedzili tam dom dziecka. Przysięgli sobie, że wrócą i dadzą jednemu z tych dzieci dom" - mówi źródło.

Adopcja byłaby również wielkim hołdem dla zmarłej matki Harry'ego, księżnej Diany i matki Meghan, Dorii Ragland:

„Adopcja dziecka z Afryki byłaby największym hołdem, jaki Harry mógłby złożyć swojej matce, księżnej Dianie, której misją była pomoc dzieciom w Angoli. A Meghan chciałaby w ten sposób uszanować pochodzenie swojej matki Dorii, która jest Afroamerykanką” - czytamy.

Niekonwencjonalne zachowania to znak rozpoznawczy Meghan Markle i księcia Harry'ego. Para regularnie odchodzi od królewskich tradycji. Nie tylko urządziła baby shower, ale również wybrała inny szpital, w którym przyszedł na świat Archie Harrison i nie pokazała się z dzieckiem od razu po porodzie, jak to robili Kate i William.