Meghan Markle jest w ciąży! Informację o tym, że książę Harry i jego żona spodziewają się swojego pierwszego dziecka poświadczyli przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Tym samym potwierdziły się krążące już od dnia królewskiego ślubu plotki o tym, że księżna Sussexu jest brzemienna. Pogłoski nasiliły się wczoraj, gdy przebywająca obecnie wraz z mężem w Australii Meghan Markle wysiadła z samochodu z ogromnymi folderami na dokumenty. Wiele osób uznało za oczywiste, że w taki sposób księżna chce zasłonić swój zaokrąglony brzuch. Na szczęście tym razem spekulacje nie trwały zbyt długo, bowiem już w poniedziałek rano Pałac Kensington wystosował oficjalny komunikat, w którym ogłosił ciążę Meghan Markle. Dzięki temu wiemy już też, kiedy urodzi się Royal Baby Meghan i Harry'ego.

Ich Królewskie Wysokości Księżna i Książę Sussexu z przyjemnością ogłaszają, że Księżna Sussexu spodziewa się dziecka na wiosnę 2019 roku - czytamy w obwieszczeniu.

Meghan Markle w ciąży

Płeć pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego na razie nie jest znana. Zdjęcia księżnej Sussexu z wizyty w Australii, na których widać, jak stara się zasłonić swój ciążowy brzuch znajdziecie w GALERII >> Gratulacje!

SPRAWDŹ TEŻ: MEGHAN MARKLE na ślubie księżniczki Eugenii [ZDJĘCIA]