Według informatora magazynu Star, Meghan powita swoje drugie dziecko, a pierwszą córkę na początku 2021 roku. Osoba z ich bliskiego otoczenia zdradza, że eks-księżna czuje się bardzo dobrze, jednak mimo zaawansowanej ciąży chce zachować swój stan błogosławiony w tajemnicy przed mediami, które bardzo ingerują w jej życie prywatne. Przypomnijmy, że kilka dni temu żona Harry'ego wyznała w jednym z wywiadów, że w ubiegłym roku była najbardziej "trollowaną" osobą na świecie.

Meghan po raz drugi zostanie mamą?

- Druga ciąża Meghan Markle jest na bardzo zaawansowanym etapie. Zrobi jednak wszystko, by utrzymać ją w sekrecie tak długo, jak będzie to możliwe. Nie chce wywoływać medialnego szaleństwa, szczególnie że życie nie może być dla niej doskonalsze niż jest teraz - zdradza osoba z bliskiego otoczenia Meghan i Harry'ego. 

O tym, że Sussexowie spodziewają się drugiego dziecka wiedzieć mają już ich najbliżsi, w tym m.in. rodzina królewska z Elżbietą II na czele. Na razie jednak ani Meghan, która według magazynu ciążowe krągłości chowa pod luźnymi ubraniami, ani Harry nie potwierdzili medialnych doniesień. 

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle uwielbia to serum do rzęs. Dzięki niemu zrezygnowała ze sztucznych