Meghan Markle - kiedy urodzi? Księżna Sussex może pochwalić się już naprawdę sporym brzuszkiem ciążowym. Według informacji, Markle w ciąży czuje się bardzo dobrze i przechodzi ją raczej bezproblemowo, w przeciwieństwie do Kate Middleton, która bycia w ciąży nie wspomina najlepiej. Pomimo zaawansowanej ciąży, księżna nadal pełni swoje obowiązki i wraz z księciem Harrym często decyduje się na publiczne wyjścia. Cała Wielka Brytania obserwuje, jak brzuszek Markle staje się coraz większy i czeka na poród księżnej. Do tej pory nieznane były szczegóły na temat tego, jaka jest płeć dziecka Meghan i Harry'ego, oraz kiedy Meghan Markle urodzi. Teraz, na jaw wyszły nowe informacje.

Meghan Markle - data porodu

Meghan Markle zdradziła, kiedy urodzi dziecko. Jak informuje magazyn Hello, księżna wyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, a więc royal baby przyjdzie na świat pod koniec kwietnia 2019 roku. Podczas spotkania z fanami, odważna 9-latka, Kitty Dudley z katolickiej szkoły, zapytała Meghan wprost, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki. Odpowiedź księżnej była zaskakująca:

"- Nie wiem" - odpowiedziała Markle.

Ze względu na spore rozmiary brzucha Meghan Markle, Brytyjczycy podejrzewają, że może ona urodzić bliźniaki. Czy jednak mają rację? Przypomnijmy, że podobne plotki pojawiały się w kontekście trzeciej ciąży Kate Middleton i okazały się nieprawdą.

Zobacz najnowsze zdjęcia Meghan Markle w ciąży w naszej GALERII --->