Wakacje są zdecydowanie najlepszym momentem na zakupy - nie tylko zwiewnych sukienek, stylowych sandałków, czy toreb plażowych, ale także nieco cieplejszych ubrań i dodatków. Kompletowanie swojej jesiennej garderoby warto zacząć od rzeczy najbardziej kłopotliwych. Jak się okazuje, najwięcej problemów przysparza kobietom znalezienie idealnego płaszcza oraz kurtki na jesień. Postanowiliśmy przyjrzeć się pokazom mody, ofercie nowych kolekcji sieciówek - takich jak Zara, Mango oraz H&M, a także najświeższym wyborom gwiazd i na podstawie tych obserwacji przewidzieliśmy, jakie kurtki będą jesienią 2018.

SPRAWDŹ TEŻ: Torebki wizytowe w stylu gwiazd - Kate Middleton, Małgorzata Kożuchowska, Meghan Markle

Kurki jesienne w stylu Meghan Markle i Kate Middleton

Dress code Meghan Markle i Kate Middleton jest dość podobny. Obie księżne sięgają po rzeczy eleganckie, klasyczne, ale również niezwykle stylowe. Wybierane przez nie kurtki jesienne to te w stonowanych kolorach. Najważniejsze jednak, że Meghan Markle i Kate Middleton ubierają kurtki jesienne, które przypadną do gustu zarówno młodszym dziewczynom, jak i paniom w średnim wieku.

Kurtki jesienne w stylu Małgorzaty Rozenek

Małgorzatę Rozenek-Majdan najczęściej spotkać można w eleganckich płaszczach. Mimo to, gwiazda czasem wybiera również mniej oficjalne okrycia wierzchnie. Kurtki jesienne w jej stylu, to zdecydowanie te przyciągające uwagę wszystkich wokół – na przykład model w kolorze srebrnym. Dla Małgorzaty Rozenek ewidentnie ważny jest również komfort i ciepło, ponieważ często decyduje się na tak zwane puchówki.

Kurtki jesienne w stylu Agnieszki Woźniak-Starak

Ramoneska to rzecz ponadczasowa i niezwykle uniwersalna. Wiele osób traktuje zakup kurtki skórzanej jako inwestycje. Jej wartość doskonale zna Agnieszka Woźniak-Starak, która chętnie do swoich stylizacji wybiera właśnie kurtkę skórzaną i zgrabnie łączy ją z pozostałymi elementami garderoby. Jesteśmy pewni, że nie zrezygnuje z niej także w te chłodniejsze dni. Jeżeli chcecie, żeby wasza kurtka jesienna została z wami przez kilka kolejnych sezonów i wciąż odpowiadała aktualnie panującym trendom, to koniecznie kupcie ramoneskę!

Kurtki jesienne w stylu Julii Wieniawy

Trzeba przyznać, że ta młoda gwiazda ma świetne wyczucie stylu. W jej szafie znajdziemy wiele torebek sygnowanych logo najdroższych na świecie marek, na przykład Gucci, a także kreacje uszyte przez polskich projektantów. Ale Julia Wieniawa doskonale wie, jak łączyć towary luksusowe z tymi casualowymi i w nieco bardziej przystępnych cenach. Kurtki jesienne w jej stylu to na pewno te wykonane z denimu. Oczywiście, nie sprawdzą się w te najchłodniejsze dni, ale początkiem jesieni – w połączeniu zarówno z elegancką sukienką, jak i zwykłym t-shirtem – jak najbardziej tak!