Meghan Markle na urodzinach królowej Elżbiety pojawiła się w sukience od Caroliny Herrery w kolorze pudrowego różu, która eksponowała jej ramiona. Do tego dobrała kapelusz od Philipa Treacy'ego w identycznym odcieniu. Towarzyszący jej książę Harry, ubrany był w mundur Blues and Royals. Meghan Markle po raz pierwszy stanęła dziś również na legendarnym balkonie pałacu. Czy podczas drugiego publicznego wystąpienia Meghan Markle mogliśmy zobaczyć ciążowy brzuch? Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki, że Harry i Meghan wkrótce zostaną rodzicami. Donoszą o tym źródła bliskie rodzinie królewskiej oraz bliźniaczki Jamison, które jako medium kontaktują się ze zmarłymi. Bliźniaczki, wiedzę o ciąży Meghan miały otrzymać od samej księżnej Diany. Czy są to jednak informacje prawdziwe i Meghan Markle jest w ciąży?

Meghan Markle jest w ciąży?

Meghan Markle i książę Harry na 92. urodziny królowej Elżbiety przyjechali czarnym powozem, ciągniętym przez konie. Na fotografiach widać, że księżna Sussex miała na sobie obcisłą kreację, podkreślającą jej kształty. Raczej nie zdecydowałaby się się na nią, gdyby rzeczywiście była w stanie błogosławionym - starałaby się wtedy nie uwydatniać ciążowego brzucha, przynajmniej w pierwszych miesiącach. Sprawa ciąży Meghan Markle pozostaje więc nadal otwarta. Na tę chwilę nie ma żadnych niezbitych dowodów, które potwierdzałyby, że Harry i Meghan zostaną wkrótce rodzicami.

Meghan Markle po raz pierwszy stanęła dziś na legendarnym balkonie pałacu. Co ciekawe, Meghan Markle i książę Harry nie stali w jednej linii z królową Elżbietą, Kate i Williamem, ale krok za nimi.

Zobaczcie ZDJĘCIA Meghan Markle podczas drugiego wyjścia jako księżna Sussex --->