Meghan Markle nie wyprawi baby shower! Od razu zaprzeczamy plotkom: o ile nam wiadomo, księżna Sussex nie jest w ciąży, oraz nie ma planów na powiększenie rodziny w najbliższym czasie. O tym, dlaczego Meghan Markle nie chce mieć teraz dziecka, pisaliśmy TUTAJ. Kiedy jednak, książę i księżna Sussex zdecydują się już na potomka, na pewno nie doczekamy się przyjęcia, zdradzającego płeć ich dziecka. Jak donosi Harper's Bazaar Australia, jest to kolejna królewska reguła, której Meghan Markle nie może zignorować. "Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne" - wyjaśniła Victoria Arbiter, królewska ekspertka.

Baby shower Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry nie zorganizują baby shower, głównie ze względu na to, że nie mogą przyjmować prezentów. Tradycją jest, że na przyjęcie zdradzające płeć dziecka, zaproszeni goście przynoszą przyszłym rodzicom podarunki. Meghan i Harry nie mogliby ich przyjąć, gdyż zostałoby to źle odebrane - prezenty z pewnością byłyby dosyć drogie. Podobnie sprawa wyglądała w przypadku ich ślubu. Wtedy poprosili gości weselnych o datki i darowizny na rzecz organizacji charytatywnych.

ZOBACZ: ŚLUB HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE Goście weselni pary dostali wytyczne dotyczące ich ślubu! Czego dotyczą?

Drugim powodem, dlaczego Markle nie będzie miała baby shower jest to, że tego typu przyjęcia nie są aż tak popularne w Wielkiej Brytanii, jak na przykład w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi księżna Sussex. Jeżeli jednak Meghan zajdzie w ciążę, będzie mogła wyprawić małe, nieoficjalne przyjęcie dla najbliższego grona znajomych, ale odbędzie się ono za zamkniętymi drzwiami Pałacu.