Wszystko wskazuje na to, że wywiad księcia Harry’ego i Meghan Markle z Oprah Winfrey wywoła skandal, a popularnością dorówna temu, którego przed laty udzieliła księżna Diana. Najnowszy  fragment rozmowy wskazuje, że konflikt pomiędzy byłymi i obecnymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej może okazać się największym skandalem od oskarżenia o gwałt księcia Andrzeja.

Meghan Markle uderza w rodzinę królewską w wywiadzie z Oprah Winfrey

Nowy fragment rozmowy, który pojawił się tuż po opublikowaniu artykułu, w którym Meghan Markle oskarża się mobbing, szokuje. I, mimo że żona księcia Harry’ego zaprzeczyła oskarżeniom i nazwała je oszczerstwami, a Pałac Buckingham obiecał, że wyjaśni sprawę, to skandal wisi w powietrzu.

Na najnowszym nagraniu widzimy, jak poważna, a wręcz smutna lub przygnębiona Meghan odpowiada na jedno z bardziej kontrowersyjnych pytań dziennikarki.

Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, skoro Pałac odegrał aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. A jeśli wiąże się to z ryzykiem dużej straty. I tak już dużo straciliśmy – mówi była członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Oprah Winfrey wydaje się natomiast zaszokowana i poruszona.

To mocne słowa zwłaszcza, w momencie, kiedy książę Filip znajduje się w szpitalu po przebytej operacji serca.

KSIĄŻĘ FILIP przeszedł operację serca. Jak obecnie czuje się mąż Elżbiety II?

Kontrowersje wokół wywiadu Meghan i Harry’ego

Brytyjscy eksperci od rodziny królewskiej twierdzą, że wywiad Meghan i Harry’ego martwi Elżbietę II. Monarchini podobno obawia się o jego konsekwencje i to właśnie dlatego zapowiedziała specjalne wystąpienie tuż przed emisją rozmowy z wnukiem i jego żoną.

Wywiad byłych roylasów z Oprah Winfrey zostanie wyemitowana 7 marca o godzinie 20:00 czasu amerykańskiego.

ZOBACZ TEŻ: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE u Oprah Winfrey. W zwiastunie wywiadu pojawiła się księżna Diana