Meghan Markle podpisała kontrakt z globalną marką. Żona księcia Harry'ego, która razem z małżonkiem postanowiła odłączyć się od brytyjskiej monarchii, zaczyna układać sobie życie poza królewskim dworem. Markle poleciała już do Kanady i jak podają zachodnie media, zaczęła negocjować intratne kontrakty, które staną się jej nowym źródłem dochodu. W grudniu ubiegłego roku Meghan podpisała umowę z marką Disney, której zamierza udzielić swojego głosu. Honorarium planuje przeznaczyć na organizację pomagającą chronić zwierzęta przed kłusownikami.

Meghan Markle podpisała kontrakt z Disneyem

Ale to nie wszystko - Meghan Markle prowadzi też podobno rozmowy z domem mody Givenchy, którego dyrektorem kreatywnym jest jej wieloletnia przyjaciółka, Clare Waight Keller. To ona zresztą zaprojektowała suknię ślubną księżnej. „Meghan jest bardzo blisko związana z branżą mody i jest wiele znanych marek, które chciałyby z nią współpracować przy różnych projektach. Księżna ma za sobą rozmowę z marką Givenchy. Niektóre z przyszłych projektów są wyceniane na miliony funtów. Meghan prawdopodobnie połączy je z działalnością charytatywną Harry’ego” - twierdzi źródło The Sun.

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o opuszczeniu brytyjskiego dworu zelektryzowała cały świat. Niektórzy twierdzą, że to koniec angielskiej monarchii, a odejście pary określają mianem "Megxitu". Sama królowa Elżbieta II zwołała w tej sprawie spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i nakazała obmyślenie strategii oraz nowych ról dla księżnej i księcia Sussex. Jak czytamy w zagranicznej prasie, królowa prawdopodobnie nie zamierza jednak odbierać Meghan i Harry'emu tytułów królewskich.