Podczas gdy książę Harry ma na głowie długie i z pewnością bardzo trudne rozmowy z królową Elżbietą, księciem Karolem i swoim bratem, Meghan Markle spędza czas z synkiem w Kanadzie. Niestety wielu fanów 38-latki odwróciło się od niej twierdząc, że decyzja o wyjeździe to zdrada rodziny królewskiej i brak lojalności wobec męża.

Aktywna i zapracowana

Księżna, choć marzy o oddaleniu się od obowiązków rojalsów, nie przestała angażować się w ważne sprawy i we wtorek spotkała się z podopiecznymi ośrodka dla potrzebujących kobiet w Vancouver. Zdjęcie z jej wizyty w Downtown Eastside Women Centre pojawiło się w sieci. Meghan wygląda na spokojną i szczęśliwą, co być może jest efektem odległości, jaka dzieli ją od brytyjskiego dworu.

Spójrzcie, z kim dzisiaj piłyśmy herbatę! Księżna Sussex, Meghan Markle, odwiedziła nas dzisiaj, aby porozmawiać o problemach dotyczących kobiet w społeczeństwie - czytamy na profilu ośrodka.

 

Problemy rodzinne

Niestety spokój Meghan nie będzie trwał długo. Amerykańskie media donoszą właśnie o ojcu księżnej, który ma… zeznawać przeciwko własnej córce w procesie pary książęcej z Daily Mail. To Thomas Markle dostarczył tabloidowi treść wiadomości, które wymieniał z córką. Będzie więc świadkiem w sprawie. Przypomnijmy, że Meghan pozwała wydawcę w październiku w związku z publikacją listu, który księżna wysłała do ojca.