Meghan Markle potwierdziła w czwartek, 17 maja, że jej ojciec, Thomas Markle, nie poprowadzi jej do ołtarza podczas królewskiego ślubu z księciem Harrym, młodszym synem księcia Karola i księżnej Diany. W komunikacie wystosowanym za pośrednictwem Pałacu Kensington, przyszła księżna ujawniła, że jej tata nie będzie w ogóle obecny na ślubie i weselu. Oficjalna przyczyna jego absencji to problemy ze zdrowiem. Przypomnijmy, że ojciec Markle w zeszłym tygodniu miał zawał serca, a zaledwie parę dni temu przeszedł poważną operację. Treść oświadczenia Meghan zamieszczamy poniżej.

- Zawsze zależało mi na ojcu i mam nadzieję, że otrzyma odpowiednie warunki, aby móc skupić się na swoim zdrowiu - pisze Meghan Markle w oświadczeniu.

Na razie nie wiadomo kto, jeśli ktokolwiek, poprowadzi Meghan Markle w sobotę do ołtarza podczas królewskiej ceremonii w kaplicy St. George's na zamku Windsor. Ukochana księcia Harry'ego na szczęście nie będzie całkiem sama. Jej matka, Doria Ragland, już kilka dni temu przyleciała do Londynu. Na ślubie i weselu będą też obecni jej najlepsi przyjaciele.

ZOBACZ: SIOSTRA MEGHAN MARKLE miała wypadek i jest w szpitalu! Co się stało?