Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy odwiedzili hrabstwo Sussex. Po tym jak para wzięła ślub w maju 2018 roku, zarówno Meghan, jak i Harry otrzymali tytuł księżnej i księcia Sussexu. I chociaż od tamtej pory są kojarzeni z owym hrabstwem, to jeszcze ani razu nie udali się tam z oficjalną wizytą. Para książęca dopiero wczoraj po raz pierwszy odwiedziła Sussex, o czym w swoich mediach społecznościowych poinformował pałac Kensington. Jak donosi magazyn People, Meghan Markle i książę Harry zostali powitani przez dzieci z Westbourne House School, które wręczyły im przewodnik po hrabstwie. Następnym punktem ich wizyty jest Bognor Regis, gdzie uroczyście otworzą uczelnię University of Chichester's Engineering and Digital Technology Park. Odwiedzą również Brighton i Hove, a także spotkają się z wolontariuszami oraz podopiecznymi organizacji Survivors' Network, wspierającej ofiary przemocy seksualnej.

Meghan Markle w Sussex 

Meghan Markle na swoją pierwszą wizytę w Sussex wybrała dosyć odważny strój, który niektórych wprawił w zdezorientowanie. Księżna zdecydowała się bowiem na podkreślająca jej sylwetkę, skórzaną spódnicę. Przypomnijmy, że Meghan Markle jest znana z angażowania się w obronę praw zwierząt, krytykuje przemysł futrzarski, a za swoje działania otrzymała nawet specjalne podziękowania od PETA. To również dzięki jej namowom książę Harry zrezygnował z polowań. Fakt, że zdecydowała się założyć spódnicę z owczej skóry, niektórych mocno zdziwił.

Skórzana spódnica Meghan Markle kosztuje 369 funtów i można ją kupić na stronie Hugo Boss. Księżna dobrała do niej satynową koszulę w tym samym kolorze od &Other Stories za 69 funtów, torebkę od Gabrieli Hearst za ok. 5 tys. funtów oraz płaszcz Emporio Armani za 1650 funtów. 

Zobaczcie zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego z Sussex w naszej GALERII --->