Meghan Markle odkąd została księżną Sussex, nie ma łatwego życia. Ludzie i media patrzą na każdy jej ruch i tylko czekają na to, by móc wytknąć jej nawet najmniejszą wpadkę lub złamanie królewskiego regulaminu. Jak się okazuje, Meghan Markle jest również oceniana przez osoby zaprzyjaźnione z brytyjską rodziną królewską. Na jej temat postanowił ostatnio wypowiedzieć się przyjaciel księcia Karola, Nicky Haslam. 78-letni projektant wnętrz zaatakował w mediach rodzinę Meghan Markle, którą uważa za "pospolitą", oraz wystosował nieprzyjemne uwagi na temat sukni ślubnej księżnej Sussex. Projektant uważa, że ​​nieobecność rodzeństwa oraz ojca Meghan na jej ślubie z Harrym była wręcz błogosławieństwem. 

Przyjaciel księcia Karola krytykuje Meghan Markle

"Są strasznie pospolici. To byłoby okropne, gdyby ta ogromna bryła [ojciec Meghan] była na ślubie. Rodzina królewska prawdopodobnie nie bardzo wie, jak sobie radzić z bliskimi Meghan. Jedyną osoba, która nie jest zwyczajna, to jej matka" - twierdzi Nicky Haslam.

Haslam skrytykował także suknię ślubną Meghan Markle od Givenchy, która kosztowała 200 tys. funtów: 

"Nie bardzo podobała mi się jej suknia - nie pasowała do reszty. Powinna być zrobiona z cieńszego materiału, bo wydawała się być jak z betonu."

Słusznie skrytykował Meghan Markle i jej rodzinę, czy jednak trochę przesadził..?