Meghan Markle to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w świecie mody. Ubrania i dodatki, w których pokazuje się publicznie żona księcia Harry'ego, niemal za każdym razem momentalnie znikają ze sklepowych półek. Wierne fanki stylu księżnej Sussex z pewnością ucieszy więc fakt, że członkini brytyjskiej rodziny królewskiej przygotowuje własną linię ubrań. Meghan Markle postanowiła wykorzystać fakt, że miliony kobiet w Wielkiej Brytanii i na całym świecie chcą naśladować jej styl, w bardzo słusznym celu.

Kolekcja ubrań Meghan Markle

Meghan Markle przy okazji swojego modowego projektu połączyła siły z organizacją charytatywną Smart Works, która zajmuje się wsparciem dla bezrobotnych kobiet, które szukają swojej pierwszej pracy lub starają się znaleźć nową. Księżna, której jest patronem fundacji, zauważyła bowiem, że często bardzo prozaiczną przeszkodą dla kobiet starających się o pracę jest bowiem brak odpowiedniego stroju na rozmowę kwalifikacyjną, czy pracę w biurze.

Linia ubrań Meghan Markle będzie sprzedawana na zasadzie "jeden za jeden", co oznacza, że za każdy zakupiony produkt, do jednej z podopiecznych fundacji Smart Works trafi specjalnie dopasowane do niej ubranie.

Co ciekawe, kolekcja księżnej Sussex będzie dostępna m.in. w popularnej sieciówce Marks & Spencer. Ubrania trafią także do sklepów zdecydowanie droższych marek, John Lewis i Jigsaw, oraz butików jej bliskiej przyjaciółki, projektantki Mishy Nonoo. Projekty Meghan Markle mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

SPRAWDŹ TEŻ: Meghan Markle używa taniego kosmetyku, który jest dostępny w każdej polskiej drogerii