Meghan Markle promuje kapsułową kolekcję ubrań. Żona księcia Harry'ego w czwartek 12 września osobiście zjawiła się na premierze The Smart Set w Londynie. Wszystkie ubrania i dodatki z zapowiadanej już na początku sierpnia charytatywnej kolekcji pod patronatem księżnej Sussex trafiły właśnie do sprzedaży. Cel jest szczytny - za każdą sprzedaną rzecz z kolekcji Meghan Markle uczestniczące w akcji sklepy przekażą drugą taką samą dla podopiecznych fundacji Smart Works. Są nimi kobiety znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, które starają się o swoją pierwszą posadę lub próbują wrócić na rynek pracy.

Kolekcja ubrań Meghan Markle

W kapsułowej kolekcji ubrań Meghan Markle znalazły się podstawowe elementy garderoby każdej eleganckiej kobiety: biała koszula, czarny żakiet, długie czarne spodnie, prosta luźna sukienka w kolorze czarnym i niebieskim oraz klasyczna torba.

Ceny ubrań z kolekcji The Smart Set zaczynają się od 19,5 funta (sukienka z Marks & Spencer), czyli ok. 95 zł. Za najdroższą rzecz z zestawu - czarny żakiet z Jigsaw - trzeba zapłacić 199 funtów, czyli ok. 965 funtów.

Wszystkie modele, ceny i adresy internetowych sklepów znajdziecie w GALERII >>