Meghan Markle z królową Elżbietą II wybrała się do oddalonego o około 300 km od Londynu, Chester. To pierwszy wyjazd Meghan Markle, podczas którego nie towarzyszy jej książę Harry. Ksieżna Sussex i królowa Elżbieta podróżowały do Chester ekskluzywnym królewskim pociągiem. Na tę okazję, Meghan Markle wybrała elegancką, kremową sukienkę Givenchy i czarne buty na obcasie marki Sarah Flint. Przypomnijmy, że Clare Waight Keller z domu mody Givenchy zaprojektowała również suknię ślubną Markle. Jak widać, księżna była zadowolona z projektu i kontynuuje współpracę z francuską marką. Królowa Elżbieta II zdecydowała się na jasnozielony płaszcz marki Stewart Parvin i kapelusz Rachel Trevor. Meghan Markle i królowa Elżbieta swoją wizytę w Chester rozpoczną od otwarcia mostu Mersey Gateway w centrum Catalyst Science Discovery. Następnie razem otworzą teatr Storyhouse Theatre i zjedzą lunch w ratuszu w Chester.

Meghan Markle i królowa Elżbieta w Chester ZDJĘCIA

Meghan Markle dopiero zaczyna swoje panowanie, jako księżna Sussex. Podobno pracuje nad sekretnym projektem, który zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku:

"Pracowała cicho nad projektem, który zostanie ogłoszony jeszcze w tym roku.  Meghan Markle odwiedzi wkrótce wiele małych organizacjach charytatywnych w Wielkiej Brytanii, ponieważ nadal nie zdecydowała, którą z nich obejmie swoim patronatem. Wiemy, że jest gorliwą feministką i interesują ją zagadnienia dotyczące młodzieży w Wielkiej Brytanii, takie jak kultura gangów. To będzie ekscytujące zobaczyć, jak wykorzystuje tę bardzo wpływową platformę, na której teraz stoi" - mówi ekspert królewski pracujący dla ABC News.

Meghan Markle i królowa Elżbieta II razem ZDJĘCIA --->