Meghan Markle urodziła syna! Na świat przyszło pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex. O tym, że Meghan Markle jest w ciąży, poinformowano oficjalnie w październiku 2018 roku i do samego końca utrzymywano w tajemnicy, czy księżna urodzi syna czy córkę. Najpierw fani podejrzewali, że Markle wyda na świat córeczkę. Na to wskazywały kolory dekoracji na jej książęcym baby shower. Na nagraniu, które trafiło do mediów widać było wyraźnie, że zarówno kwiaty, tort, jak i inne dodatki, zostały utrzymane w różowej kolorystyce. Ze względu na sporych rozmiarów brzuch ciążowy Markle, sugerowano też, że być może Meghan i Harry spodziewają się bliźniąt. Spekulacji nigdy jednak nie potwierdzono, ani im nie zaprzeczono. Wiadomo było jedynie, że poród księżnej Meghan odbędzie się pod koniec kwietnia. Dziś okazało się, że poród opóźnił się o tydzień, a podejrzenia odnośnie płci dziecka nie były słuszne - Meghan Markle urodziła syna! Jak będzie miał na imię syn Meghan i Harry'ego?

Meghan Markle urodziła syna!

Meghan Markle i książę Harry powitali na świecie syna! Nie wiadomo na razie, gdzie księżna Meghan urodziła swoje pierwsze dziecko, ale prawdopodobnie nie był to szpital św. Marii w Londynie, w którym rodziła Kate Middleton. Meghan Markle podobno nie chciała powielać jej decyzji. Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego przyszedł na świat o godz. 5:26 w poniedziałek rano i waży 3,26 kg. Oboje, Meghan Markle i jej syn, czują się dobrze.

Książę Harry w wywiadzie dla stacji CNN wyznał, że razem z Meghan Markle nie zadecydowali jeszcze, jaki dadzą na imię swojemu synowi. Para prawdopodobnie po raz pierwszy pokaże Baby Sussex w ciągu najbliższych dwóch dni.