Meghan Markle wyprawi baby shower. Księżna Sussex wybrała się w sekretną podróż do Nowego Jorku, gdzie już we wtorek ma odbyć się jej przyjęcie dla przyszłego royal baby. Markle w Wielkim Jabłku spotka się z piętnastoma najbliższymi przyjaciółkami, w tym ze stylistką Jessicą Mulroney, które zorganizują dla żony księcia Harry'ego, baby shower. Wszystko ma odbyć się w ekskluzywnym hotelu na Upper East Side. Jako że wydarzenie ma mieć charakter prywatny i zamknięty, wezmą w nim udział jedynie osoby bliskie dla Meghan Markle, w tym jedna z jej najstarszych przyjaciółek Benita Litt, czy producentka telewizyjna Lindsay Roth. Mówi się, że na baby shower księżnej nie zabraknie gwiazd serialu "W garniturach", Abigail Spencer i Sarah Rafferty. Jak twierdzi Hello Magazine, zaproszenie dostały też Priyanka Chopra, Amal Clooney i Serena Williams. A co z księżną Kate?

Meghan Markle: baby shower

Meghan Markle nie zaprosiła Kate Middleton na baby shower. Co więcej, Markle podobno opuściła Zjednoczone Królestwo bez uprzedzenia kogokolwiek. Według portalu Radar Online, Meghan Markle wyjechała do Stanów Zjednoczonych znienacka, a pałac Kensington odmawia komentarza w tej sprawie i nie podaje oficjalnej przyczyny nagłego wyjazdu księżnej Sussex.

Początkowo mówiło się, że Meghan Markle nie wyprawi baby shower, ze względu na rygorystyczny królewski protokół. Jak się jednak okazuje, królewskie zasady nie zabraniają księżnej organizacji tego typu przyjęcia. Za niestosowne może być jednak uznane to, że członkowie rodziny królewskiej przyjmą drogie prezenty dla dziecka od innych. Baby showers cieszą się dużą popularnością w Ameryce w zasadzie już od lat 50. i 60. i polegają na obdarowywaniu przyszłych matek prezentami dla dziecka i wyposażeniem pokoju dziecinnego. Jak twierdzi królewska ekspertka, Victoria Arbiter: "Członkowie rodziny królewskiej są bardzo bogaci, więc baby shower byłoby postrzegane jako wysoce niestosowne". Czyżby Meghan Markle miała wyprawić baby shower bez zgody królowej Elżbiety?

Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko prawdopodobnie pod koniec kwietnia 2019 roku. Płeć royal baby księżnej Sussex i księcia Harry'ego nie jest jeszcze znana. 

Zobacz najnowsze zdjęcia Meghan Markle w ciąży w naszej GALERII --->