Meghan Markle dla wielu kobiet jest ikoną stylu i piękna. Aktorka może pochwalić się długimi, lśniącymi włosami, nieskazitelną cerą, a także wachlarzem gęstych rzęs. Co ciekawe, jakiś czas temu Markle zrezygnowała z przyklejania sztucznych rzęs, bo znalazła produkt, dzięki któremu ich nie potrzebuje. Po jakie serum sięga najczęściej żona księcia Harry'ego?

Dobre serum do rzęs: ulubiony produkt Meghan Markle

Meghan Markle w wielu wywiadach dzieliła się z kobietami produktem, który stoi za jej pięknymi rzęsami. - Używam serum do rzęs Revitalash i przysięgam, że moje rzęsy nigdy nie były tak długie - mówiła w wywiadzie dla "Allure". W rozmowie z amerykańskim "Glamour" przyznała też kilka lat temu, że dzięki temu produktowi nie musi zakładać sztucznych rzęs na plan serialu "Suits". - RevitaLash to moja obsesja. Nie używamy już sztucznych rzęs w pracy… są takie długie!

Dobra odżywka do rzęs: Revitalash Advanced 

Ulubione serum do rzęs Meghan Markle kupicie w Polsce. Produkt, który uwielbia księżna Sussex kosztuje mniej niż 200 złotych i jest bardzo wydajny. W Google serum Revitalash Advanced ma ocenę 4,6/5 gwiazdek z ponad 7 tys. opinii.

- Od kiedy używam odżywki marki Revitalash, zaprzestałam sztucznego zagęszczania rzęs. Efekt jest spektakularny. Cena jest dość wysoka, ale odzywka jest bardzo wydajna i naprawdę warta każdej złotówki. Wreszcie mogę cieszyć się pięknymi, naturalnymi i długimi rzęsami - pisze jedna z internautek.